Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Spiżowi Mocni - Volleybeer Team Katowice

GRUPA A, KOLEJKA 4, 08-11-2018 21:00
Spiżowi Mocni0
26
23
2
28
25
Volleybeer Team Katowice

Relacja

 MVP spotkania - Patryk Nastkęt / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Spiżowi Mocni

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Bielecki002101211103
P.Mihailović0014511002
P.Jabłoński0005511002
P.Brończyk0020200101
Ł.Karnia0000000000
Ł.Filipowski0000000000
I.Janeczek1002331004
D.Machura0000012003

Volleybeer Team Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Naskręt0045910102
D.Musielak0117931004
J.Wanat0016711103
K.Czekała1001220002
K.Mołczan0113513015
M.Oleksy0000000000
J.Chudyba1121550016

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 10
Grupa A:
RISER Volley Team Jaworzno2:06 Ścięć 2.0więcej»
(13-12-2018 22:00)
Kolejka 6
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-12-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-12-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(29-11-2018 20:00)
Chłopaki nie płaczą2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
Kolejka 10
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
Kolejka 5
Grupa A:
3-ci metr0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)