Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Spiżowi Mocni - Volleybeer Team Katowice

GRUPA A, KOLEJKA 4, 08-11-2018 21:00
Spiżowi Mocni0
26
23
2
28
25
Volleybeer Team Katowice

Relacja

  MVP spotkania - Patryk Naskręt / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Spiżowi Mocni

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Bielecki002101211103
P.Mihailović0014511002
P.Jabłoński0005511002
P.Brończyk0020200101
Ł.Karnia0000000000
Ł.Filipowski0000000000
I.Janeczek1002331004
D.Machura0000012003

Volleybeer Team Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Naskręt0045910102
D.Musielak0117931004
J.Wanat0016711103
K.Czekała1001220002
K.Mołczan0113513015
M.Oleksy0000000000
J.Chudyba1121550016

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Grupa C:
Volleybeer Team Katowice2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-02-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(07-02-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0NAPALM TEAMwięcej»
(07-02-2019 19:00)
Runda pierwsza
NAPALM TEAM1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(31-01-2019 22:00)
Do odcięcia Miechowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-01-2019 19:00)
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)
Grupa C:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(10-01-2019 22:00)
RISER Volley Team Jaworzno1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(10-01-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.01:23-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)