Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: RISER Volley Team Jaworzno - Jan Olbracht Volleybeer Team

GRUPA A, KOLEJKA 8, 10-01-2019 19:00
RISER Volley Team Jaworzno1
19
25
17
2
25
23
19
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

 MVP spotkania - Jakub Wanat / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Sibielak0004400000
D.Cuber0013400011
M.Lipiarz0112400011
P.Dworecki0013410012
M.Laskowski0001100000
J.Grzyb0012330014
M.Herman0011211226

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Wanat142101741207
D.Musielak11081021003
B.Cukier0106730003
D.Kmita002111314139
K.Mołczan0010101001
M.Oleksy0000000000
J.Chudyba0011220002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
Kolejka 13
Będzińskie Tygrysy1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(09-01-2020 20:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
Kolejka 12
Kadra Bobrek Bytom2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(19-12-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)