Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: NAPALM TEAM - Spiżowi Mocni

GRUPA A, KOLEJKA 8, 10-01-2019 20:00
NAPALM TEAM0
25
21
2
27
25
Spiżowi Mocni

Relacja

 MVP spotkania - Damian Machura / Spiżowi Mocni

Statystyki

NAPALM TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Pluta020131521328
P.Jaworski0113510001
W.Musiolik0014510102
M.Turchan0122510012
T.Oszkiel0010110001
K.Nowakowski0000000000
M.Madej0000000000
K.Kruczkowski0001100101
Ł.Ibrom0000010001
S.Nowak0000001023
P.Prędki0001112205

Spiżowi Mocni

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Bielecki0016701012
P.Mihailović0007711002
P.Jabłoński0005501102
I.Janeczek0004410102
D.Machura0200200022
Ł.Karnia0100100011
Ł.Filipowski0000000000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)