Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: NAPALM TEAM - Spiżowi Mocni

GRUPA A, KOLEJKA 8, 10-01-2019 20:00
NAPALM TEAM0
25
21
2
27
25
Spiżowi Mocni

Relacja

 MVP spotkania - Damian Machura / Spiżowi Mocni

Statystyki

NAPALM TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Pluta020131521328
P.Jaworski0113510001
W.Musiolik0014510102
M.Turchan0122510012
T.Oszkiel0010110001
K.Nowakowski0000000000
M.Madej0000000000
K.Kruczkowski0001100101
Ł.Ibrom0000010001
S.Nowak0000001023
P.Prędki0001112205

Spiżowi Mocni

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Bielecki0016701012
P.Mihailović0007711002
P.Jabłoński0005501102
I.Janeczek0004410102
D.Machura0200200022
Ł.Karnia0100100011
Ł.Filipowski0000000000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)