Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: NAPALM TEAM - RISER Volley Team Jaworzno

GRUPA A, KOLEJKA 6, 06-12-2018 19:00
NAPALM TEAM2
16
25
15
1
25
17
10
RISER Volley Team Jaworzno

Relacja

  MVP spotkania - Kamil Kruczkowski / NAPALM TEAM

Statystyki

NAPALM TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Pluta100141521205
K.Kruczkowski0018922015
M.Madej0110210001
M.Turchan0022430003
R.Stabryło1012410023
K.Nowakowski0000000000
Ł.Ibrom0104522105
T.Oszkiel0002211002

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Herman0105610001
J.Grzyb0122510001
S.Piwowar0002200000
D.Cuber0002200101
P.Dworecki1010201001
J.Sibielak0103403104
P.Gruszowski0000000000
B.Łętowski0000000000
M.Laskowski0005530306

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Grupa C:
Volleybeer Team Katowice2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-02-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(07-02-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0NAPALM TEAMwięcej»
(07-02-2019 19:00)
Runda pierwsza
NAPALM TEAM1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(31-01-2019 22:00)
Do odcięcia Miechowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-01-2019 19:00)
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)
Grupa C:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(10-01-2019 22:00)
RISER Volley Team Jaworzno1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(10-01-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.01:23-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)