Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: NAPALM TEAM - RISER Volley Team Jaworzno

GRUPA A, KOLEJKA 6, 06-12-2018 19:00
NAPALM TEAM2
16
25
15
1
25
17
10
RISER Volley Team Jaworzno

Statystyki

NAPALM TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Pluta100141521205
K.Kruczkowski0018922015
M.Madej0110210001
M.Turchan0022430003
R.Stabryło1012410023
K.Nowakowski0000000000
Ł.Ibrom0104522105
T.Oszkiel0002211002

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Herman0105610001
J.Grzyb0122510001
S.Piwowar0002200000
D.Cuber0002200101
P.Dworecki1010201001
J.Sibielak0103403104
P.Gruszowski0000000000
B.Łętowski0000000000
M.Laskowski0005530306

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 10
Grupa A:
RISER Volley Team Jaworzno2:06 Ścięć 2.0więcej»
(13-12-2018 22:00)
Kolejka 6
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-12-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-12-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(29-11-2018 20:00)
Chłopaki nie płaczą2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
Kolejka 10
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
Kolejka 5
Grupa A:
3-ci metr0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)