Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: 6 Ścięć 2.0 - NAPALM TEAM

GRUPA A, KOLEJKA 9, 24-01-2019 19:00
6 Ścięć 2.00
10
17
2
25
25
NAPALM TEAM

Relacja

 MVP spotkania - Michał Uracz / NAPALM TEAM

Statystyki

6 Ścięć 2.0

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Lomania0000000000
G.Dulęba0010101001
P.Ferdyn0000000000
M.Kopczyński0001111002
R.Hadryś0001111002
T.Lomania0101211103
D.Tabaszewski0002220024
P.Głodek0000030115

NAPALM TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Uracz05141011002
P.Jaworski0204601001
Ł.Ibrom0104510001
K.Kruczkowski0003310001
W.Musiolik0004410012
S.Nowak0013411013
K.Nowakowski0000000000
P.Prędki0002210102
R.Stabryło0100131015

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)