Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: 6 Ścięć 2.0 - NAPALM TEAM

GRUPA A, KOLEJKA 9, 24-01-2019 19:00
6 Ścięć 2.00
10
17
2
25
25
NAPALM TEAM

Relacja

 MVP spotkania - Michał Uracz / NAPALM TEAM

Statystyki

6 Ścięć 2.0

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Lomania0000000000
G.Dulęba0010101001
P.Ferdyn0000000000
M.Kopczyński0001111002
R.Hadryś0001111002
T.Lomania0101211103
D.Tabaszewski0002220024
P.Głodek0000030115

NAPALM TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Uracz05141011002
P.Jaworski0204601001
Ł.Ibrom0104510001
K.Kruczkowski0003310001
W.Musiolik0004410012
S.Nowak0013411013
K.Nowakowski0000000000
P.Prędki0002210102
R.Stabryło0100131015

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)