Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: 6 Ścięć 2.0 - 3-ci metr

GRUPA A, KOLEJKA 8, 10-01-2019 21:00
6 Ścięć 2.01
25
22
8
2
22
25
15
3-ci metr

Relacja

 MVP spotkania - Grzegorz Bielec / 3-ci metr

Statystyki

6 Ścięć 2.0

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Lomania1004511002
Ĺ.Kopczyński0010100000
R.Hadryś0014540004
G.Dulęba0100100000
P.Ferdyn0003311002
K.Lomania040610162110
D.Tabaszewski0103431004

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
G.Bielec21091220002
D.Kita0008802103
K.Kosędka0012300101
K.Strawa0113501304
M.Jankowski0000000000
M.Dobrowolski0132622307
Ł.Heliosz0302522149

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)