Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Terminarz Siatkówka (Sezon 2018/19) - Pierwsza runda ligowa

Kolejka 1 (0000-00-00)

RISER Volley Team Jaworzno-:-NAPALM TEAMwięcej»
(13-09-2018 19:00)
Spiżowi Mocni-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(13-09-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice-:-3-ci metrwięcej»
(13-09-2018 21:00)
K.S. Volley Katowice-:-Do odcięcia Miechowicewięcej»
(27-09-2018 19:00)
Chłopaki nie płaczą-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(27-09-2018 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(27-09-2018 21:00)

Kolejka 2 (0000-00-00)

RISER Volley Team Jaworzno-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(04-10-2018 19:00)
6 Ścięć 2.0-:-Volleybeer Team Katowicewięcej»
(04-10-2018 20:00)
NAPALM TEAM-:-3-ci metrwięcej»
(04-10-2018 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(11-10-2018 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-10-2018 20:00)
Do odcięcia Miechowice-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(11-10-2018 21:00)

Kolejka 3 (0000-00-00)

Volleybeer Team Katowice-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-10-2018 19:00)
Spiżowi Mocni-:-NAPALM TEAMwięcej»
(18-10-2018 20:00)
3-ci metr-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(18-10-2018 21:00)
Chłopaki nie płaczą-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(25-10-2018 19:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-Do odcięcia Miechowicewięcej»
(25-10-2018 20:00)
K.S. Volley Katowice-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(25-10-2018 21:00)

Kolejka 4 (0000-00-00)

NAPALM TEAM-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(08-11-2018 19:00)
RISER Volley Team Jaworzno-:-3-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)
Spiżowi Mocni-:-Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
K.S. Volley Katowice-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(15-11-2018 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(15-11-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Do odcięcia Miechowicewięcej»
(15-11-2018 21:00)

Kolejka 5 (0000-00-00)

6 Ścięć 2.0-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(22-11-2018 19:00)
Volleybeer Team Katowice-:-NAPALM TEAMwięcej»
(22-11-2018 20:00)
3-ci metr-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)
Chłopaki nie płaczą-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
Do odcięcia Miechowice-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(29-11-2018 20:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)

Kolejka 6 (0000-00-00)

NAPALM TEAM-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
6 Ścięć 2.0-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
3-ci metr-:-Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
Do odcięcia Miechowice-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-12-2018 20:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-12-2018 21:00)

Kolejka 7 (0000-00-00)

Spiżowi Mocni-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(20-12-2018 19:00)
Volleybeer Team Katowice-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(20-12-2018 20:00)
3-ci metr-:-NAPALM TEAMwięcej»
(20-12-2018 21:00)
K.S. Volley Katowice-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-01-2019 19:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(03-01-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą-:-Do odcięcia Miechowicewięcej»
(03-01-2019 21:00)

Kolejka 8 (0000-00-00)

RISER Volley Team Jaworzno-:-Volleybeer Team Katowicewięcej»
(10-01-2019 19:00)
NAPALM TEAM-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(10-01-2019 20:00)
6 Ścięć 2.0-:-3-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)
Do odcięcia Miechowice-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-01-2019 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-01-2019 21:00)

Kolejka 9 (0000-00-00)

6 Ścięć 2.0-:-NAPALM TEAMwięcej»
(24-01-2019 19:00)
3-ci metr-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(24-01-2019 20:00)
Volleybeer Team Katowice-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(24-01-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(31-01-2019 19:00)
Do odcięcia Miechowice-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(31-01-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-01-2019 21:00)

Kolejka 10 (0000-00-00)

Będzińskie Tygrysy-:-Do odcięcia Miechowicewięcej»
(04-10-2018 22:00)
Spiżowi Mocni-:-3-ci metrwięcej»
(25-10-2018 22:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
RISER Volley Team Jaworzno-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(13-12-2018 22:00)
K.S. Volley Katowice-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(10-01-2019 22:00)
NAPALM TEAM-:-Volleybeer Team Katowicewięcej»
(31-01-2019 22:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)