Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Jan Olbracht Volleybeer Team

MECZ O MIEJSCE 3, , 16-05-2019 19:00
Kadra Bobrek Bytom3
25
27
25
2
23
29
14
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

 Kadra Bobrek Bytom - Volleybeer Team Katowice 3:2 (25:23; 27:29; 25:14; 19:25; 15:11)

 

MVP Spotkania - Mirosław Marny / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Marny130182231307
D.PajÄ…k000151522116
A.Bartosiak12621130104
M.Faryna0211400101
P.Balcerzak0010100000
P.GĹ‚owik0003320002
S.Chaiński0000000000
M.GĂłrecki0000000000
P.Sztok0000000000
R.Markewka0004431105
P.Ĺšwierc0231660017

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kmita203162132218
K.Tarnowski0102425651214
J.Wanat000101031004
M.R±czka0004410001
P.Naskręt1031530014
K.Czekała0000000000
M.Oleksy0000001001
B.Cukier0001120013
J.Chudyba0021340015
D.Musielak1000130014

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)