Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Jan Olbracht Volleybeer Team

MECZ O MIEJSCE 3, , 16-05-2019 19:00
Kadra Bobrek Bytom3
25
27
25
2
23
29
14
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

 Kadra Bobrek Bytom - Volleybeer Team Katowice 3:2 (25:23; 27:29; 25:14; 19:25; 15:11)

 

MVP Spotkania - Mirosław Marny / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Marny130182231307
D.Pająk000151522116
A.Bartosiak12621130104
M.Faryna0211400101
P.Balcerzak0010100000
P.Głowik0003320002
S.Chaiński0000000000
M.Górecki0000000000
P.Sztok0000000000
R.Markewka0004431105
P.Świerc0231660017

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kmita203162132218
K.Tarnowski0102425651214
J.Wanat000101031004
M.Rączka0004410001
P.Naskręt1031530014
K.Czekała0000000000
M.Oleksy0000001001
B.Cukier0001120013
J.Chudyba0021340015
D.Musielak1000130014

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)