Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Będzińskie Tygrysy - Spiżowi Mocni

GRUPA D, KOLEJKA 2, 28-02-2019 21:00
Będzińskie Tygrysy2
25
28
0
17
26
Spiżowi Mocni

Relacja

 MVP spotkania - Radosław Metrycki / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
R.Metrycki002131521115
M.Jakubczyk0007710102
G.Leks0004400000
T.Kita2112610102
P.Sojda0011210001
T.Kaczmarek0000000000
K.Stemplewski0001100101

Spiżowi Mocni

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Jabłoński0105611002
M.Bielecki0106721014
P.Mihailović0014510012
I.Janeczek0005510113
R.Jaskóła0013412104
Ł.Filipowski0003301203

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 4
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)
NAPALM TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-03-2019 19:00)
Kolejka 3
Grupa D:
3-ci metr2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-03-2019 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-03-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(14-03-2019 19:00)
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-03-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-03-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice1:2NAPALM TEAMwięcej»
(07-03-2019 19:00)
Kolejka 2
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Spiżowi Mocniwięcej»
(28-02-2019 21:00)
3-ci metr2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(28-02-2019 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:26 Ścięć 2.0więcej»
(28-02-2019 19:00)