Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Będzińskie Tygrysy - Spiżowi Mocni

GRUPA D, KOLEJKA 2, 28-02-2019 21:00
Będzińskie Tygrysy2
25
28
0
17
26
Spiżowi Mocni

Relacja

 MVP spotkania - Radosław Metrycki / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
R.Metrycki002131521115
M.Jakubczyk0007710102
G.Leks0004400000
T.Kita2112610102
P.Sojda0011210001
T.Kaczmarek0000000000
K.Stemplewski0001100101

Spiżowi Mocni

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Jabłoński0105611002
M.Bielecki0106721014
P.Mihailović0014510012
I.Janeczek0005510113
R.Jaskóła0013412104
Ł.Filipowski0003301203

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)