Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Będzińskie Tygrysy - 3-ci metr

GRUPA D, KOLEJKA 4, 28-03-2019 21:00
Będzińskie Tygrysy2
25
25
0
16
19
3-ci metr

Relacja

 MVP spotkania - Piotr Polak / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Polak0116800000
T.Kita1204710001
M.Jakubczyk0006620002
K.Słomczyński0023520002
T.Kaczmarek0000000000
G.Leks1000110001
K.Stemplewski1000140004

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Dobrowolski00281011002
D.Kita0008811103
K.Kosędka0001100000
D.Szymański0010101001
K.Strawa0002221104
M.Jankowski0100103003
Ł.Heliosz0011212126

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 6
Grupa C:
NAPALM TEAM2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(18-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa D:
Spiżowi Mocni2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:23-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Kolejka 4
Chłopaki nie płaczą2:16 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa C:
Kadra Bobrek Bytom2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-04-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(04-04-2019 20:00)
Do odcięcia Miechowice2:0NAPALM TEAMwięcej»
(04-04-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.02:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Kolejka 4
Będzińskie Tygrysy2:03-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)