Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: 6 Ścięć 2.0 - Będzińskie Tygrysy

GRUPA D, KOLEJKA 3, 14-03-2019 20:00
6 Ścięć 2.00
18
15
2
25
25
Będzińskie Tygrysy

Relacja

 MVP spotkania - Grzegorz Leks / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

6 Ścięć 2.0

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Ł.Kopczyński0023510001
G.Dulęba2000210001
P.Głodek0000000000
T.Lomania0002201102
D.Tabaszewski0001121104
P.Ferdyn0000011125
M.Kopczyński0000002327

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
G.Leks1105730104
T.Kita0115721104
R.Metrycki22151033107
M.Jakubczyk0004411103
T.Kaczmarek0000000000
P.Sojda0000000000
P.Polak1100220024

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)