Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: 3-ci metr - Będzińskie Tygrysy

GRUPA D, KOLEJKA 1, 14-02-2019 21:00
3-ci metr2
15
25
15
1
25
20
12
Będzińskie Tygrysy

Relacja

 MVP spotkania - Damian Kita / 3-ci metr

Statystyki

3-ci metr

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kita003111413004
K.Strawa0107811103
G.Bielec0123602114
M.Jankowski0000000000
M.Dobrowolski1103523106
Ł.Heliosz0021330137

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Kita110101211103
M.Jakubczyk0204603003
K.Stemplewski0201310001
G.Leks0101210001
P.Sojda0001100000
T.Kaczmarek0000000000
K.Słomczyński00145234211

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)