Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 2: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)15,00
2. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)10,00
4. Dobrowolski (3-ci metr)9,00
5. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)9,00
6. Kita (3-ci metr)8,00
7. Bielecki (Spiżowi Mocni)7,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
9. Bielec (3-ci metr)6,00
10. Heliosz (3-ci metr)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)11,00
2. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)7,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
4. Bielec (3-ci metr)5,00
5. Bielecki (Spiżowi Mocni)5,00
6. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)4,00
7. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
8. Janeczek (Spiżowi Mocni)4,00
9. Kita (3-ci metr)4,00
10. Leks (Będzińskie Tygrysy)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
2. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)9,00
3. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)6,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
5. Bielec (3-ci metr)4,00
6. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)4,00
8. Leks (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Bielecki (Spiżowi Mocni)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Dobrowolski1. Dobrowolski (3-ci metr)4,00
2. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)4,00
3. Dulęba (6 Ścięć 2.0)3,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
5. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)3,00
6. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)3,00
7. Bielecki (Spiżowi Mocni)1,00
8. Bołdys (Reprezentacja Narodowa San Escobar)1,00
9. Jabłoński (Spiżowi Mocni)1,00
10. Jankowski (3-ci metr)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Heliosz1. Heliosz (3-ci metr)4,00
2. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
3. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Bielec (3-ci metr)1,00
7. Jaskóła (Spiżowi Mocni)1,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Mihailović (Spiżowi Mocni)1,00
10. Sojda (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)