Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 5: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Spiżowi Mocni)16,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)15,00
3. Kita (3-ci metr)13,00
4. Polak (Będzińskie Tygrysy)13,00
5. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)12,00
6. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)10,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)10,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)10,00
9. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)7,00
10. Janeczek (Spiżowi Mocni)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Spiżowi Mocni)13,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)12,00
3. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)10,00
4. Kita (3-ci metr)6,00
5. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)5,00
6. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)5,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)4,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Polak (Będzińskie Tygrysy)4,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Spiżowi Mocni)12,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)10,00
3. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)10,00
4. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)8,00
5. Kita (3-ci metr)7,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
7. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)6,00
8. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)5,00
9. Polak (Będzińskie Tygrysy)5,00
10. Głodek (6 Ścięć 2.0)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Ferdyn1. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)8,00
2. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)6,00
3. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
4. Głodek (6 Ścięć 2.0)2,00
5. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Janeczek (Spiżowi Mocni)2,00
8. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Strawa (3-ci metr)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Heliosz1. Heliosz (3-ci metr)2,00
2. Janeczek (Spiżowi Mocni)2,00
3. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
6. Kita (3-ci metr)1,00
7. Korbal (Spiżowi Mocni)1,00
8. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 5
Grupa D:
Spiżowi Mocni2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:23-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Kolejka 4
Chłopaki nie płaczą2:16 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa C:
Kadra Bobrek Bytom2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-04-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(04-04-2019 20:00)
Do odcięcia Miechowice2:0NAPALM TEAMwięcej»
(04-04-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.02:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Kolejka 4
Będzińskie Tygrysy2:03-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)
NAPALM TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-03-2019 19:00)