Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 5: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Spiżowi Mocni)16,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)15,00
3. Kita (3-ci metr)13,00
4. Polak (Będzińskie Tygrysy)13,00
5. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)10,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)10,00
7. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)10,00
8. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)7,00
9. Janeczek (Spiżowi Mocni)7,00
10. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Spiżowi Mocni)13,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)12,00
3. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)10,00
4. Kita (3-ci metr)6,00
5. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)5,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)4,00
7. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
8. Polak (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
10. Strawa (3-ci metr)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Jabłoński1. Jabłoński (Spiżowi Mocni)12,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)10,00
3. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)8,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Kita (3-ci metr)7,00
6. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)5,00
8. Polak (Będzińskie Tygrysy)5,00
9. Głodek (6 Ścięć 2.0)3,00
10. Strawa (3-ci metr)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Ferdyn1. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)8,00
2. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)2,00
3. Głodek (6 Ścięć 2.0)2,00
4. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
6. Janeczek (Spiżowi Mocni)2,00
7. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
8. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Strawa (3-ci metr)2,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Heliosz1. Heliosz (3-ci metr)2,00
2. Janeczek (Spiżowi Mocni)2,00
3. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
6. Kita (3-ci metr)1,00
7. Korbal (Spiżowi Mocni)1,00
8. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)