Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 3: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Janeczek1. Janeczek (Spiżowi Mocni)11,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
3. Dobrowolski (3-ci metr)7,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Leks (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Heliosz (3-ci metr)6,00
7. Kita (3-ci metr)6,00
8. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
9. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Jabłoński (Spiżowi Mocni)5,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Janeczek1. Janeczek (Spiżowi Mocni)7,00
2. Kita (3-ci metr)5,00
3. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
4. Leks (Będzińskie Tygrysy)4,00
5. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)4,00
6. Dobrowolski (3-ci metr)3,00
7. Jankowski (3-ci metr)3,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
9. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)3,00
10. Strawa (3-ci metr)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Janeczek1. Janeczek (Spiżowi Mocni)9,00
2. Dobrowolski (3-ci metr)6,00
3. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
4. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)6,00
5. Strawa (3-ci metr)5,00
6. Kita (3-ci metr)4,00
7. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)4,00
8. Jabłoński (Spiżowi Mocni)3,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
10. Leks (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Machura1. Machura (Spiżowi Mocni)5,00
2. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)4,00
3. Dobrowolski (3-ci metr)3,00
4. Dulęba (6 Ścięć 2.0)2,00
5. Filipowski (Spiżowi Mocni)2,00
6. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
8. Strawa (3-ci metr)2,00
9. Jankowski (3-ci metr)1,00
10. Kita (3-ci metr)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Janeczek1. Janeczek (Spiżowi Mocni)4,00
2. Heliosz (3-ci metr)3,00
3. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)2,00
4. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
6. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Machura (Spiżowi Mocni)1,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Mihailović (Spiżowi Mocni)1,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)