Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 1: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)14,00
2. Kita (Będzińskie Tygrysy)12,00
3. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
4. Machura (Spiżowi Mocni)8,00
5. Strawa (3-ci metr)8,00
6. Filipowski (Spiżowi Mocni)7,00
7. Jabłoński (Spiżowi Mocni)7,00
8. Mihailović (Spiżowi Mocni)7,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)7,00
10. Bielec (3-ci metr)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
2. Kita (3-ci metr)8,00
3. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
4. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
5. Lomania (6 Ścięć 2.0)5,00
6. Strawa (3-ci metr)5,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
8. Filipowski (Spiżowi Mocni)4,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)10,00
2. Kita (Będzińskie Tygrysy)9,00
3. Machura (Spiżowi Mocni)7,00
4. Filipowski (Spiżowi Mocni)6,00
5. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Lomania (6 Ścięć 2.0)5,00
8. Strawa (3-ci metr)5,00
9. Mihailović (Spiżowi Mocni)4,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Mihailović1. Mihailović (Spiżowi Mocni)5,00
2. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)4,00
3. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
4. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
6. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
7. Hadryś (6 Ścięć 2.0)2,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Machura (Spiżowi Mocni)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)3,00
2. Bielec (3-ci metr)2,00
3. Heliosz (3-ci metr)2,00
4. Lomania (6 Ścięć 2.0)2,00
5. Filipowski (Spiżowi Mocni)1,00
6. Hadryś (6 Ścięć 2.0)1,00
7. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)1,00
8. Majcherczyk (Reprezentacja Narodowa San Escobar)1,00
9. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)1,00
10. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 5
Grupa D:
Spiżowi Mocni2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:23-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Kolejka 4
Chłopaki nie płaczą2:16 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa C:
Kadra Bobrek Bytom2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-04-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(04-04-2019 20:00)
Do odcięcia Miechowice2:0NAPALM TEAMwięcej»
(04-04-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.02:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Kolejka 4
Będzińskie Tygrysy2:03-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)
NAPALM TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-03-2019 19:00)