Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 1: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)14,00
2. Kita (Będzińskie Tygrysy)12,00
3. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
4. Machura (Spiżowi Mocni)8,00
5. Strawa (3-ci metr)8,00
6. Filipowski (Spiżowi Mocni)7,00
7. Jabłoński (Spiżowi Mocni)7,00
8. Mihailović (Spiżowi Mocni)7,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)7,00
10. Bielec (3-ci metr)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
2. Kita (3-ci metr)8,00
3. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
4. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
5. Lomania (6 Ścięć 2.0)5,00
6. Strawa (3-ci metr)5,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
8. Filipowski (Spiżowi Mocni)4,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)10,00
2. Kita (Będzińskie Tygrysy)9,00
3. Machura (Spiżowi Mocni)7,00
4. Filipowski (Spiżowi Mocni)6,00
5. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Lomania (6 Ścięć 2.0)5,00
8. Strawa (3-ci metr)5,00
9. Mihailović (Spiżowi Mocni)4,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Mihailović1. Mihailović (Spiżowi Mocni)5,00
2. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)4,00
3. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
4. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
6. Dobrowolski (3-ci metr)2,00
7. Hadryś (6 Ścięć 2.0)2,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Machura (Spiżowi Mocni)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)3,00
2. Bielec (3-ci metr)2,00
3. Heliosz (3-ci metr)2,00
4. Lomania (6 Ścięć 2.0)2,00
5. Filipowski (Spiżowi Mocni)1,00
6. Hadryś (6 Ścięć 2.0)1,00
7. Kopczyński (6 Ścięć 2.0)1,00
8. Majcherczyk (Reprezentacja Narodowa San Escobar)1,00
9. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)1,00
10. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)