Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 1: Grupa D

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)14,00
2. Kita (Będzińskie Tygrysy)12,00
3. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
4. Machura (Spiżowi Mocni)8,00
5. Strawa (3-ci metr)8,00
6. Filipowski (Spiżowi Mocni)7,00
7. Jabłoński (Spiżowi Mocni)7,00
8. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)7,00
9. Bielec (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
2. Kita (3-ci metr)8,00
3. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
4. Machura (Spiżowi Mocni)6,00
5. Lomania (6 Ścięć 2.0)5,00
6. Strawa (3-ci metr)5,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
8. Filipowski (Spiżowi Mocni)4,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)2,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)10,00
2. Kita (Będzińskie Tygrysy)9,00
3. Machura (Spiżowi Mocni)7,00
4. Filipowski (Spiżowi Mocni)6,00
5. Janeczek (Spiżowi Mocni)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Lomania (6 Ścięć 2.0)5,00
8. Strawa (3-ci metr)5,00
9. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)4,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Ferdyn1. Ferdyn (6 Ścięć 2.0)4,00
2. Jabłoński (Spiżowi Mocni)4,00
3. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)3,00
5. Dobrowolski (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Hadryś (6 Ścięć 2.0)2,00
7. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Machura (Spiżowi Mocni)2,00
10. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kita1. Kita (3-ci metr)3,00
2. Bielec (Chłopaki nie płaczą)2,00
3. Heliosz (3-ci metr)2,00
4. Lomania (6 Ścięć 2.0)2,00
5. Filipowski (Spiżowi Mocni)1,00
6. Hadryś (6 Ścięć 2.0)1,00
7. Majcherczyk (Reprezentacja Narodowa San Escobar)1,00
8. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)1,00
9. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)