Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Terminarz Siatkówka (Sezon 2018/19) - Druga runda ligowa

Grupa D

Kolejka 1 (2019-02-14)

6 Ścięć 2.0-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Spiżowi Mocni-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
3-ci metr-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)

Kolejka 3 (2019-03-14)

Chłopaki nie płaczą-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(14-03-2019 19:00)
6 Ścięć 2.0-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-03-2019 20:00)
3-ci metr-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-03-2019 21:00)

Kolejka 4 (2019-03-28, 2019-04-11)

Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-3-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)

Kolejka 5 (2019-03-28, 2019-04-11)

6 Ścięć 2.0-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Chłopaki nie płaczą-:-3-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Spiżowi Mocni-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)

Kolejka 6 (2019-04-25)

Spiżowi Mocni-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-04-2019 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(25-04-2019 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-3-ci metrwięcej»
(25-04-2019 21:00)

Kolejka 2 (2019-02-28)

Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(28-02-2019 19:00)
3-ci metr-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(28-02-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(28-02-2019 21:00)

Runda pierwsza (2018-09-13, 2018-09-27, 2018-10-18, 2018-10-25, 2018-11-22, 2018-11-29, 2018-12-6, 2018-12-13, 2019-01-10, 2019-01-17)

Spiżowi Mocni-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(13-09-2018 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(27-09-2018 21:00)
3-ci metr-:-6 Ścięć 2.0więcej»
(18-10-2018 21:00)
Chłopaki nie płaczą-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(25-10-2018 19:00)
Spiżowi Mocni-:-3-ci metrwięcej»
(25-10-2018 22:00)
3-ci metr-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
Chłopaki nie płaczą-:-Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
6 Ścięć 2.0-:-Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
6 Ścięć 2.0-:-3-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)