Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Wyniki Siatkówka (Sezon 2018/19) - Druga runda ligowa

Grupa D

Kolejka 1 (2019-02-14)

6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)

Kolejka 4 (2019-03-28, 2019-04-11)

Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:03-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą2:16 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)

Kolejka 6 (2019-04-25)

Spiżowi Mocni1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-04-2019 19:00)
Będzińskie Tygrysy2:06 Ścięć 2.0więcej»
(25-04-2019 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:23-ci metrwięcej»
(25-04-2019 21:00)

Kolejka 3 (2019-03-14)

Chłopaki nie płaczą0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(14-03-2019 19:00)
6 Ścięć 2.00:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-03-2019 20:00)
3-ci metr2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-03-2019 21:00)

Kolejka 5 (2019-03-28, 2019-04-11)

6 Ścięć 2.02:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Chłopaki nie płaczą1:23-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Spiżowi Mocni2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)

Runda pierwsza (2018-09-13, 2018-09-27, 2018-10-18, 2018-10-25, 2018-11-22, 2018-11-29, 2018-12-6, 2018-12-13, 2019-01-10, 2019-01-17)

Spiżowi Mocni2:06 Ścięć 2.0więcej»
(13-09-2018 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(27-09-2018 21:00)
3-ci metr2:16 Ścięć 2.0więcej»
(18-10-2018 21:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(25-10-2018 19:00)
Spiżowi Mocni2:03-ci metrwięcej»
(25-10-2018 22:00)
3-ci metr0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
Chłopaki nie płaczą2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
6 Ścięć 2.01:23-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)

Kolejka 2 (2019-02-28)

Reprezentacja Narodowa San Escobar0:26 Ścięć 2.0więcej»
(28-02-2019 19:00)
3-ci metr2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(28-02-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Spiżowi Mocniwięcej»
(28-02-2019 21:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)