Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Volleybeer Team Katowice - K.S. Volley Katowice

GRUPA C, KOLEJKA 2, 21-02-2019 20:00
Volleybeer Team Katowice2
23
25
15
1
25
16
9
K.S. Volley Katowice

Relacja

 MVP spotknia - Daniel Kmita / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Volleybeer Team Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kmita000151502002
M.Rączka010131413206
D.Musielak0003311002
M.Oleksy0000000000
K.Czekała0001120002
B.Cukier1004532106
K.Mołczan0000020002
J.Chudyba1011340116

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Świątek000101002002
K.Biela0007721115
D.Tasakowski0012310102
A.Wójcicki0000000000
P.Kołodziejczak0102312003
K.Nowicki0000000011
P.Świdergoł0001120013
T.Dunaj0000011002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 4
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)
NAPALM TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-03-2019 19:00)
Kolejka 3
Grupa D:
3-ci metr2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-03-2019 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-03-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(14-03-2019 19:00)
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-03-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-03-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice1:2NAPALM TEAMwięcej»
(07-03-2019 19:00)
Kolejka 2
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Spiżowi Mocniwięcej»
(28-02-2019 21:00)
3-ci metr2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(28-02-2019 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:26 Ścięć 2.0więcej»
(28-02-2019 19:00)