Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: RISER Volley Team Jaworzno - Do Odcięcia Miechowice

GRUPA C, KOLEJKA 3, 07-03-2019 21:00
RISER Volley Team Jaworzno2
25
25
0
21
17
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Tymoteusz Piwowar / RISER Volley Team Jaworzno

Statystyki

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Dworecki010101111002
M.Lipiarz0025700011
M.Laskowski0017811103
M.Herman0103402002
S.Piwowar0001100000
J.Sibielak0000000000
T.Piwowar0001110001
J.Grzyb0010110001
B.Łętowski0000000000

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Thomeczek0006600000
A.Kraśnicki0035821115
P.Jodłowski0004420002
M.Mańkowski0003321003
B.Zgajewski0000000000
P.Kobyłecki0010110012
K.Kruppa0003313004

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
Kolejka 13
Będzińskie Tygrysy1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(09-01-2020 20:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
Kolejka 12
Kadra Bobrek Bytom2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(19-12-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)