Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: K.S. Volley Katowice - Volleybeer Team Katowice

GRUPA C, KOLEJKA 5, 04-04-2019 20:00
K.S. Volley Katowice0
19
20
2
25
25
Volleybeer Team Katowice

Relacja

 MVP spotkania - Daniel Kmita / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Świątek0104510001
A.Supiński0007721003
P.Gawron0011200000
K.Nowicki0000000000
M.Król0000000000
D.Tasakowski0011210012
A.Wójcicki0002230003
T.Dunaj0010110012

Volleybeer Team Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kmita012111432106
K.Czekała1112520002
B.Cukier1004521003
J.Chudyba0301420002
M.Rączka0002210001
J.Lipski0012320013
M.Oleksy0000000000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 6
Grupa C:
NAPALM TEAM2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(18-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa D:
Spiżowi Mocni2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:23-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Kolejka 4
Chłopaki nie płaczą2:16 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa C:
Kadra Bobrek Bytom2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-04-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(04-04-2019 20:00)
Do odcięcia Miechowice2:0NAPALM TEAMwięcej»
(04-04-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.02:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Kolejka 4
Będzińskie Tygrysy2:03-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)