Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Jan Olbracht Volleybeer Team - K.S. Volley Katowice

GRUPA C, KOLEJKA 2, 21-02-2019 20:00
Jan Olbracht Volleybeer Team2
23
25
15
1
25
16
9
K.S. Volley Katowice

Relacja

 MVP spotknia - Daniel Kmita / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Kmita000151502002
M.Rączka010131413206
D.Musielak0003311002
M.Oleksy0000000000
K.Czekała0001120002
B.Cukier1004532106
K.Mołczan0000020002
J.Chudyba1011340116

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Świątek000101002002
K.Biela0007721115
D.Tasakowski0012310102
A.Wójcicki0000000000
P.Kołodziejczak0102312003
K.Nowicki0000000011
P.Świdergoł0001120013
T.Dunaj0000011002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)