Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Jan Olbracht Volleybeer Team - Do Odcięcia Miechowice

GRUPA C, KOLEJKA 1, 07-02-2019 21:00
Jan Olbracht Volleybeer Team2
25
23
16
1
21
25
14
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Michał Rączka / Volleybeer Team Katowice

Statystyki

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Rączka000101020013
D.Kmita0017802103
B.Cukier1016842017
J.Chudyba0013431004
J.Wanat0017842118
K.Mołczan0000000011
M.Oleksy0000001001

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Thomeczek0014500000
M.Mańkowski0017820103
P.Jodłowski0006611103
Ł.Kobylski1104601304
A.Kraśnicki0044840037
M.Miłkowski0000000000
B.Zgajewski0000000000
P.Kobyłecki0000031026

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)