Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 6: Grupa C

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Mach (NAPALM TEAM)14,00
2. Kmita (Volleybeer Team Katowice)13,00
3. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)12,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)12,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)10,00
6. Jaworski (NAPALM TEAM)10,00
7. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)9,00
8. Madej (NAPALM TEAM)9,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)9,00
10. Cukier (Volleybeer Team Katowice)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jaworski1. Jaworski (NAPALM TEAM)9,00
2. Kmita (Volleybeer Team Katowice)9,00
3. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
5. Cukier (Volleybeer Team Katowice)7,00
6. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)7,00
7. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)7,00
8. Mach (NAPALM TEAM)6,00
9. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)5,00
10. Madej (NAPALM TEAM)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Volleybeer Team Katowice)8,00
2. Madej (NAPALM TEAM)8,00
3. Jaworski (NAPALM TEAM)7,00
4. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)7,00
5. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)7,00
7. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
8. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)6,00
10. Dunaj (K.S. Volley Katowice)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)4,00
2. Madej (NAPALM TEAM)3,00
3. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)2,00
4. Mołczan (Volleybeer Team Katowice)2,00
5. Pluta (NAPALM TEAM)2,00
6. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)1,00
8. Kmita (Volleybeer Team Katowice)1,00
9. Kruczkowski (NAPALM TEAM)1,00
10. Mach (NAPALM TEAM)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Dunaj1. Dunaj (K.S. Volley Katowice)4,00
2. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)4,00
3. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Gawron (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Kmita (Volleybeer Team Katowice)2,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
9. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
10. Mach (NAPALM TEAM)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)