Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Druga runda ligowa - Kolejka 1: Grupa C

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Koczorek1. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)14,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
3. Musiolik (NAPALM TEAM)10,00
4. Rączka (Volleybeer Team Katowice)10,00
5. Cukier (Volleybeer Team Katowice)8,00
6. Kmita (Volleybeer Team Katowice)8,00
7. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)8,00
8. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
9. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)8,00
10. Wanat (Volleybeer Team Katowice)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Koczorek1. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)12,00
2. Rączka (Volleybeer Team Katowice)10,00
3. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
6. Musiolik (NAPALM TEAM)6,00
7. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)6,00
8. Cukier (Volleybeer Team Katowice)4,00
9. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Koczorek1. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)12,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
3. Rączka (Volleybeer Team Katowice)7,00
4. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
5. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)6,00
6. Kmita (Volleybeer Team Katowice)5,00
7. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)5,00
8. Thomeczek (Do odcięcia Miechowice)5,00
9. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Dunaj1. Dunaj (K.S. Volley Katowice)2,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)2,00
5. Cukier (Volleybeer Team Katowice)1,00
6. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
8. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
10. Prędki (NAPALM TEAM)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kraśnicki1. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)4,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Chudyba (Volleybeer Team Katowice)1,00
8. Cukier (Volleybeer Team Katowice)1,00
9. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Herman (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 6
Grupa C:
NAPALM TEAM2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(18-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa D:
Spiżowi Mocni2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(11-04-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:23-ci metrwięcej»
(11-04-2019 20:00)
Kolejka 4
Chłopaki nie płaczą2:16 Ścięć 2.0więcej»
(11-04-2019 19:00)
Kolejka 5
Grupa C:
Kadra Bobrek Bytom2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-04-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(04-04-2019 20:00)
Do odcięcia Miechowice2:0NAPALM TEAMwięcej»
(04-04-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.02:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(28-03-2019 19:00)
Kolejka 4
Będzińskie Tygrysy2:03-ci metrwięcej»
(28-03-2019 21:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(28-03-2019 20:00)
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)