Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: RISER Volley Team Jaworzno - Helenka

FINAł O MIEJSCE 1, FINAŁ I, 12-05-2016 21:00
RISER Volley Team Jaworzno2
25
25
0
20
19
Helenka

Relacja

 MVP spotkania - Michał Herman / Volley Team Jaworzno

Statystyki

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Dworecki002121411204
P.Lisowski000101000000
T.Piwowar2103611002
D.Cuber0013400101
S.Piwowar0003300000
J.Sibielak0000000000
M.Bębenek0000000000
R.Krupa0100110001
M.Herman0000010012

Helenka

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Ł.Kobylski0008810001
A.Łata0005500101
P.Gagla0005510012
W.Szpitol0102302002
K.Kotara1001201001
W.Dziembała0001100000
A.Cypris0002220002
T.Domagała0102310113

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)