Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Sebastian Chaiński

Sebastian Chaiński
Zawodnik: Sebastian Chaiński
Drużyna: Kadra Bobrek Bytom
Wcześniej:6 Ścięć - do 19-03-2015
Wiek: 37 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Amator Volley Team - Kadra Bobrek Bytom0000000000
Chłopaki nie płaczą - Kadra Bobrek Bytom0000001012
Kadra Bobrek Bytom - RISER Volley Team Jaworzno1001210012
Kadra Bobrek Bytom - Pronetbud vol.30000000000
Kadra Bobrek Bytom - Impact Volleyball Team0100110012
Kadra Bobrek Bytom - Samatix Katowice0101210001
Kadra Bobrek Bytom - Jan Olbracht Super Spike0021300000
EAGLE SPORT TEAM - Kadra Bobrek Bytom0000000000
QUICK VOLLEY CREW - Kadra Bobrek Bytom0400402024
RISER Volley Team Jaworzno - Kadra Bobrek Bytom0002202002
Kadra Bobrek Bytom - RISER Volley Team Jaworzno0000000000
Kadra Bobrek Bytom - Impact Volleyball Team0100101001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)