Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Radosław Metrycki

Radosław Metrycki
Zawodnik: Radosław Metrycki
Drużyna: Będzińskie Tygrysy
Wcześniej:Będzińskie Tygrysy - do 25-04-2019
Będzińskie Tygrysy - do 13-02-2020
Będzińskie Tygrysy - do 03-12-2020
Wiek: 28 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Pronetbud vol.3 - Będzińskie Tygrysy1024720002
Będzińskie Tygrysy - QUICK VOLLEY CREW0016720013
Będzińskie Tygrysy - Amator Volley Team1005620002
Chłopaki nie płaczą - Będzińskie Tygrysy13171220002
Będzińskie Tygrysy - Kadra Bobrek Bytom0113520002
Jan Olbracht Super Spike - Będzińskie Tygrysy0014520002
Impact Volleyball Team - Będzińskie Tygrysy0144932005
RISER Volley Team Jaworzno - Będzińskie Tygrysy0022400000
Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice1025821003
Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice0134831004
Samatix Katowice - Będzińskie Tygrysy1124810102
Samatix Katowice - Będzińskie Tygrysy012111430003
Będzińskie Tygrysy - Pronetbud vol.31003410001
Pronetbud vol.3 - Będzińskie Tygrysy01361020002
Będzińskie Tygrysy - Pronetbud vol.30012331015
RISER Volley Team Jaworzno - Będzińskie Tygrysy0033620103

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)