Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Piotr Kołodziejczak

Piotr Kołodziejczak
Zawodnik: Piotr Kołodziejczak
Drużyna: Samatix Katowice
Wiek: 36 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Samatix Katowice - Jan Olbracht Super Spike0000000000
QUICK VOLLEY CREW - Samatix Katowice0002210001
Samatix Katowice - Impact Volleyball Team0000000000
Samatix Katowice - RISER Volley Team Jaworzno0000000000
Samatix Katowice - Chłopaki nie płaczą0032521014
Kadra Bobrek Bytom - Samatix Katowice0003320002
Samatix Katowice - Pronetbud vol.30021310001
Amator Volley Team - Samatix Katowice0002200000
Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice0010110102
Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice0011230014
Samatix Katowice - Będzińskie Tygrysy0011200011
Samatix Katowice - Będzińskie Tygrysy0115720002
Samatix Katowice - Chłopaki nie płaczą0000010001
Samatix Katowice - Kadra Bobrek Bytom0015601304

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)