Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Maciej Król

Maciej Król
Zawodnik: Maciej Król
Drużyna: Impact Volleyball Team
Wcześniej:Samatix Katowice - do 17-12-2020
Wiek: 33 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Impact Volleyball Team - Amator Volley Team0102300022
Samatix Katowice - Impact Volleyball Team0100100011
QUICK VOLLEY CREW - Impact Volleyball Team0000010012
Impact Volleyball Team - Pronetbud vol.30000000011
Kadra Bobrek Bytom - Impact Volleyball Team0000010012
EAGLE SPORT TEAM - Impact Volleyball Team0000000011
RISER Volley Team Jaworzno - Impact Volleyball Team0000000000
Impact Volleyball Team - Jan Olbracht Super Spike0110200000
Jan Olbracht Super Spike - Impact Volleyball Team0000000000
Impact Volleyball Team - Jan Olbracht Super Spike0000000000
Impact Volleyball Team - Jan Olbracht Super Spike0000000000
Kadra Bobrek Bytom - Impact Volleyball Team0000000000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)