Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Kamil Biela

Kamil Biela
Zawodnik: Kamil Biela
Drużyna: Amator Volley Team
Wcześniej:Samatix Katowice - do 18-04-2019
Samatix Katowice - do 27-02-2020
Samatix Katowice - do 12-11-2020
Wiek: 27 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Amator Volley Team - Kadra Bobrek Bytom0012301203
Impact Volleyball Team - Amator Volley Team1102410001
Będzińskie Tygrysy - Amator Volley Team0003300000
Jan Olbracht Super Spike - Amator Volley Team0003320103
Chłopaki nie płaczą - Amator Volley Team12091221104
Amator Volley Team - QUICK VOLLEY CREW0013421306
Pronetbud vol.3 - Amator Volley Team0004411002
Amator Volley Team - Samatix Katowice1011312003
Amator Volley Team - EAGLE SPORT TEAM1002323106
Amator Volley Team - RISER Volley Team Jaworzno0002222004
EAGLE SPORT TEAM - Amator Volley Team0016712003
Amator Volley Team - QUICK VOLLEY CREW0003301001
QUICK VOLLEY CREW - Amator Volley Team0001100022
Amator Volley Team - EAGLE SPORT TEAM012131623207

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)