Aktualności

MIREX mistrzem I LIGI

05-06-2012 14:26 | Kursor

logo

Dopiero trzecie mecze przyniosły rozstrzygnięcie w finałach Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

W boju o III miejsce Resztki KPKS udowodniły, że stać ich jeszcze na to żeby stanąć na podium. Ale PUB NIBY NIC tanio skóry nie sprzedał i walka toczyła się do ostatniego punktu (25:23; 27:25).
W ścisłym finale emocji było dosć sporo bo o ostatecznym wyniku zadecydował tie-break.

W pierwszym secie 6 ŚCIĘĆ mimo 12 błędów własnych pokonało MIREX (25:23). Zresztą MIREX-owi przytrafiło się ich 8 ale przeciwnicy byli skuteczniejsi w ataku.
Drugi set był wyrównany do stanu 14:15 kiedy to 6 ŚCIĘĆ straciło 4 punkty z rzędu i chyba również wiarę w odrobienie strat. (20:25)
Po wygraniu II seta MIREX "złapał wiatr w żegle" i nie pozwolił juz wydrzeć sobie zwycięstwa a panowie z "6" chyba już na poczatku tie-breaka przegrało go w swoich głowach.

Sezon 2011/2012 zakończyliśmy wręczeniem medali, dyplomów i pucharów.

MIREX również wywalczył sobie komplet strojów sportowych w których, mamy nadzieję będzie się świetnie prezęntować w przyszłym sezonie.