Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Najlepsi w 1. lidze

Grupa A - Punkty
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
151
Grupa B - Punkty
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
150
Grupa A - Atak
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
102
Grupa B - Atak
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
89
Grupa A - Serwujacy
Machura
Damian Machura
(Spiżowi Mocni)
20
Grupa B - Serwujacy
Jodłowski
Paweł Jodłowski
(Do odcięcia Miechowice)
26
Grupa A - Blokujacy
Lipiarz
Michał Lipiarz
(RISER Volley Team Jaworzno)
31
Grupa B - Blokujacy
Bartosiak
Arkadiusz Bartosiak
(Kadra Bobrek Bytom)
23
Grupa A - Bilans
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
93
Grupa B - Bilans
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
92

Aktualności

Zgłoszenia na sezon 2010/2011

21-06-2010 9:36 | Kursor

logo

 

Od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia b.r. trwają zapisy drużyn na nowy sezon 2010/2011. 

Poprzez zgłoszenie zespołu do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozumie się przesłanie na adres e-mail: t.kuras@mosir.rsl.pl wypełnionej karty zgłoszeniowej, którą można pobrać poniżej.

 

Karta musi zawierać listę minimum 6 zawodników, lecz nie więcej niż 14 wymienionych z imienia i nazwiska, adresem zameldowania i datą urodzenia. Ponad to konieczne jest podanie nazwy drużyny, jej kapitana oraz przynajmniej jednego adresu e-mail i nr telefonu.

 

Karty zawierające NIEKOMPLETNE dane nie będą przyjmowane i nie będą stanowić potwierdzenia udziału w rozgrywkach. 

 

 

Podpisy na Karcie Zespołu Kierownicy Zespołów złożą w czasie przedsezonowego spotkania organizacyjnego ligi, dlatego Karty Zespołu nie należy drukować samodzielnie, a potwierdzanie udziału realizować jedynie drogą elektroniczną. 
Spotkanie organizacyjne planowane jest na 2 września.

 

 

Termin przyjmowania Kart Zespołów, a tym samym potwierdzania udziału w rozgrywkach 2010/2011  mija ostatecznie  31 sierpnia 2010. 

 

 

 

 

 

 

Ściągnij Ściągnij plik

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)