Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Najlepsi w 1. lidze

Liga - Punkty
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Super Spike)
149
Liga - Atak
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Super Spike)
85
Liga - Serwujacy
Wanat
Jakub Wanat
(Jan Olbracht Super Spike)
26
Liga - Blokujacy
Lipiarz
Michał Lipiarz
(RISER Volley Team Jaworzno)
31
Liga - Bilans
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Super Spike)
84

Aktualności

Zebranie organizacyjne i zgłoszenia

31-08-2010 10:52 | Kursor

logo

 

   Do tej pory chęć udziału w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło 14 drużyn (tyle nadesłano wypełnionych kart zgłoszeniowych).

 

W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby drużyn, o kolejności przyjęcia będzie decydować data nadesłania karty zgłoszeniowej.

 

Zebranie organizacyjne odbędzie się 2 września o godzinie 17:00 w siedzibie dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. gen Hallera 14a (Nowy Bytom).

Obowiązkowa jest obecność przedstawiciela każdej drużyny! 

Nieobecność przedstawiciela drużyny jest jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek.

 

Dotychczas zgłoszone zespoły:

- TEAM-SZALEŃCY 2

- AFERA

- 6 ŚCIĘĆ

- KAM-LIS

- SZYMBUD

- TEAM ZBRO-ART

- ZZ "KADRA" BOBREK-CENTRUM

- S.M. TEAM

- SPS SPART RUDA ŚLĄSKA

- GAZY BOJOWE

- WORMSY

- UTOPIA

- DOOM TEAM

- K.S. TĘCZA

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)