Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22Najlepsi w 1. lidze

Liga - Punkty
Borecki
Przemysław Borecki
(Samatix Katowice)
113
Liga - Atak
Borecki
Przemysław Borecki
(Samatix Katowice)
77
Liga - Serwujacy
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
18
Liga - Blokujacy
Jankowski
Michał Jankowski
(Pronetbud vol.3)
16
Liga - Bilans
Borecki
Przemysław Borecki
(Samatix Katowice)
77

Aktualności

Zapowiedź V kolejki

27-10-2015 16:33 | Kursor

logo

Za dwa dni już piąta kolejka RALSu w sezonie 2015/16! Czas bardzo szybko leci, a w naszej lidze dzieje się coraz więcej, punktów w tabeli przybywa, emocji także. A co przyniesie nam najbliższa kolejka? Na pewno przyniesie nam cztery mecze.

 

W pierwszym meczu zmierzą się ze sobą zespoły KA Spróbuj z Nami i MOSiR Zabrze. Drużyna ze Świętochłowic ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę, ale była to przegrana z aktualnym liderem. Zaś chłopcy z Zabrza mają dwa zwycięstwa i dwie  porażki. Ale dzieli ich zaledwie jeden punkt w tabeli. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ drużyna MOSiRu prezentuje nierówny poziom, ale ciekawy styl.Brakuje im tej powtarzalności, bo pomysł na grę mają, wszystko będzie zależało od ich dyspozycji dnia. Z drugiej strony KA, które w tym sezonie jeszcze niczym nas nie zaskoczyło. Myślę, że przeciwnicy wiedzą kto jest ich najmocniejszą bronią i za wszelką cenę będą chcieli zatrzymać Mateusz Króla. Liczę na ciekawy mecz i na to, że nie będziemy musiały znowu dać nagrody MVP wspomnianemu wcześniej Mateuszowi.

 

Kolejny mecz to jeden z tych meczów na szczycie. Zmierzą się ze sobą kolejno trzecia i druga drużyna w tabeli (Volley Team Jaworzno - System Bułgarski). To spotkanie również zapowiada się bardzo ciekawie. Obie te drużyny mają swój styl, całkiem odmienny od siebie, ale oba te style są dosyć skuteczne. Zeszłoroczny Mistrz miał w tym sezonie chwilę słabości w meczu z Helenką. System Bułgarski też miał moment załamania w ostatnim meczu z KA Spróbuj z Nami. O ile drużyny te zachowają swój poziom możemy się spodziewać zaciętej walki, pełnej dobrych akcji. Jak będzie w rzeczywistości dowiemy się w czwartek.

 

Trzeci mecz tego dnia zapowiada się dosyć jednostronnie. Zagrają ze sobą Volley II Katowice i Smandbud Tarnowskie Góry. Drużyna z Katowic zaczyna się rozkręcać, zaś drużyna z Tarnowskich Gór jeszcze nie ugrała ani jednego seta. Mam taką nadzieję, że po dwóch tygodniach przerwy przyjadą ze świeżą głową i pokażą się z dobrej strony. Liczę na to, że będzie walka, nie zależnie od wyniku, obie drużyny maksymalnie zaangażują się w ten mecz i zostawią serce na boisku.

 

Ostatni już mecz tego wieczora to pojedynek niepokonanej do tej pory Helenki z Będzińskimi Tygrysami. Wydaje się, że faworyt jest jeden, ale myślę, że drużyna z Będzina nie pokazała nam jeszcze wszystkiego. Sama nie wiem czego mam się spodziewać po tym meczu, ale myślę, że chłopcy z obu drużyn przyczynią się do tego, że miło zakończymy dzień. :)

 

Wszystkich fanów grających drużyn, jak i fanów samej siatkówki zapraszamy na naszą halę i na mecze w ramach Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Macie okazję zobaczyć dobrą siatkówkę i miło spędzić czwartkowy wieczór.

 Magda

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)