Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Najlepsi w 1. lidze

Grupa A - Punkty
Pluta
Damian Pluta
(NAPALM TEAM)
83
Grupa B - Punkty
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
82
Grupa A - Atak
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
55
Grupa B - Atak
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
53
Grupa A - Serwujacy
Pluta
Damian Pluta
(NAPALM TEAM)
18
Grupa B - Serwujacy
Zakrzowski
Krzysztof Zakrzowski
(Chłopaki nie płaczą)
16
Grupa A - Blokujacy
Chudyba
Jakub Chudyba
(Volleybeer Team Katowice)
14
Grupa B - Blokujacy
Świdergoł
Piotr Świdergoł
(K.S. Volley Katowice)
13
Grupa A - Bilans
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
51
Grupa B - Bilans
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
56

Aktualności

Typujemy wyniki spotkań

15-09-2010 11:31 | Kursor

logo

 Zapraszamy do typowania wyników spotkań na forum

Typujemy wyniki spotkań do każdego czwartku przed meczami do godziny 19:00. Podajemy drużyny a obok 1 lub 2 (1 wygrana pierwszej drużyny 2 wygrana drugiego podanego zespołu). Obok typu wyniku można podać w nawiasie typ wyniku w setach np. (2:0), (2:1).
 

Punktacja: wytypowanie poprawnie zwycięzcy 1 pkt, poprawne wytypowanie wyniku w setach 1 pkt. W przypadku tej samej ilości punktów o kolejności w tabeli decyduje mniejsza ilość typowań, następnie większa suma punktów uzyskanych z typowania setów.
 

Na koniec sezonu zwycięzca otrzyma nagrodę: piłkę MIKASA MGV-230 z autografami zawodników Jastrzębskiego Węgla.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

 

Punktacja typujących powyżej w LIDZE TYPERÓW.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Grupa C:
Volleybeer Team Katowice2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-02-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(07-02-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0NAPALM TEAMwięcej»
(07-02-2019 19:00)
Runda pierwsza
NAPALM TEAM1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(31-01-2019 22:00)
Do odcięcia Miechowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-01-2019 19:00)
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)
Grupa C:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(10-01-2019 22:00)
RISER Volley Team Jaworzno1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(10-01-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.01:23-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)