Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Najlepsi w 1. lidze

Grupa A - Punkty
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
151
Grupa B - Punkty
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
150
Grupa A - Atak
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
102
Grupa B - Atak
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
89
Grupa A - Serwujacy
Pluta
Damian Pluta
(NAPALM TEAM)
20
Grupa B - Serwujacy
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
23
Grupa A - Blokujacy
Lipiarz
Michał Lipiarz
(RISER Volley Team Jaworzno)
31
Grupa B - Blokujacy
Bartosiak
Arkadiusz Bartosiak
(Kadra Bobrek Bytom)
23
Grupa A - Bilans
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
93
Grupa B - Bilans
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
92

Aktualności

Mecze barażowe

16-04-2012 13:15 | Kursor

logo

  Spotkania barażowe WORMSY - SALOS TEAM odbędą się 19 i 26 kwietnia. 

Pierwszy mecz 19.04.2012 o godzinie 21:00. Godzina drugiego meczu zostanie podana w terminie późniejszym.

Gramy do dwóch wygranych. 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 4
Liga:
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-09-2019 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)