Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Najlepsi w 1. lidze

Grupa A - Punkty
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
110
Grupa B - Punkty
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
99
Grupa A - Atak
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
70
Grupa B - Atak
Świątek
Mateusz Świątek
(K.S. Volley Katowice)
58
Grupa A - Serwujacy
Pluta
Damian Pluta
(NAPALM TEAM)
18
Grupa B - Serwujacy
Zakrzowski
Krzysztof Zakrzowski
(Chłopaki nie płaczą)
17
Grupa A - Blokujacy
Heliosz
Łukasz Heliosz
(3-ci metr)
20
Grupa B - Blokujacy
Balcerzak
Piotr Balcerzak
(Kadra Bobrek Bytom)
14
Grupa A - Bilans
Laskowski
Marcin Laskowski
(RISER Volley Team Jaworzno)
66
Grupa B - Bilans
Marny
Mirosław Marny
(Kadra Bobrek Bytom)
60

Aktualności

MOSiR Zabrze zdyskwalifikowany

30-03-2016 16:32 | Kursor

logo

  Drużyna MOSiR Zabrze zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2015/2016. Powodem dyskwalifikacji jest udział większości drużyny w rozgrywkach IV Ligi Mężczyzn organizowanej przez Śląski Związek Piłki Siatkowej.

 

 

Wszystkie mecze z udzałem MOSiRu Zabrze zostają anulowane.

 

Z powodu dyskwalifikacji zmianie ulega terminarz najbliższej kolejki (18):

19:00 System Bułgarski - BUD-STAR Volley Zabrze
20:00 Volley II Katowice - KA Spróbuj z Nami

 

Uzupełnienie kolejki 16, 17, 18:

19:00 MOSiR Zabrze - Volley II Katowice (jako mecz sparingowy)
20:00 Będzińskie Tygrysy - Volley Team Jaworzno.

 

Młodym Zabrzanom bardzo dziękujemy za grę w naszej lidze i jednocześnie życzymy sukcesów w profesjonalnych rozgrywkach.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 4
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(21-03-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-03-2019 20:00)
NAPALM TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-03-2019 19:00)
Kolejka 3
Grupa D:
3-ci metr2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-03-2019 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-03-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(14-03-2019 19:00)
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-03-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-03-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice1:2NAPALM TEAMwięcej»
(07-03-2019 19:00)
Kolejka 2
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Spiżowi Mocniwięcej»
(28-02-2019 21:00)
3-ci metr2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(28-02-2019 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:26 Ścięć 2.0więcej»
(28-02-2019 19:00)