Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Najlepsi w 1. lidze

Liga - Punkty
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Volleybeer Team)
149
Liga - Atak
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Volleybeer Team)
85
Liga - Serwujacy
Wanat
Jakub Wanat
(Jan Olbracht Volleybeer Team)
26
Liga - Blokujacy
Lipiarz
Michał Lipiarz
(RISER Volley Team Jaworzno)
31
Liga - Bilans
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Volleybeer Team)
84

Aktualności

08 czerwca rozegrana zostanie zaległa kolejka

31-05-2010 12:27 | Kursor

logo

 08 czerwca (wtorek) rozegrana zostanie zaległa kolejka z 15 kwietnia. 
Godziny rozgrywanych meczy bez zmian, czyli:

 

19:00 - PUB NIBY NIC - Resztki KPKS
20:00 - SPART - Kadra Halemba

21:00 - MIREX - KPKS Halemba
22:00 - 6 ŚCIĘĆ - SZYMBUD

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)