Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Najlepsi w 1. lidze

Liga - Punkty
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Super Spike)
149
Liga - Atak
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Super Spike)
85
Liga - Serwujacy
Wanat
Jakub Wanat
(Jan Olbracht Super Spike)
26
Liga - Blokujacy
Lipiarz
Michał Lipiarz
(RISER Volley Team Jaworzno)
31
Liga - Bilans
Cukier
Bartłomiej Cukier
(Jan Olbracht Super Spike)
84

Aktualności

ZMIANY W REGULAMINIE

28-10-2010 14:06 | Kursor

logo

 Z dniem 18 października 2010 zmianie (doprecyzowaniu) uległy punkty "f","g", oraz "i" Regulaminu Amatorskiej Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Typujemy wyniki spotkań

15-09-2010 11:31 | Kursor

logo

 Zapraszamy do typowania wyników spotkań na forum
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz rundy wstępnej

10-09-2010 9:23 | Kursor

logo

 Wszystkie drużyny dokonały wpłaty wpisowego. Dziękujemy. Poniżej do pobrania terminarz rundy wstępnej obu grup.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat organizacyjny ALS/01/10/11

04-09-2010 10:37 | Kursor

logo

Komunikat organizacyjny: ALS 01/10/11   Na zebraniu organizacyjnym chęć udziału w lidze potwierdziło 18 z 19 zgłoszonych drużyn. Ustalono również następujący system rozgrywek:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011

01-09-2010 12:40 | Kursor

logo

 Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011 - TEAM-SZALEŃCY 2 - AFERA - 6 ŚCIĘĆ - KAM-LIS - SZYMBUD - TEAM ZBRO-ART - ZZ "KADRA" BOBREK-CENTRUM - S.M. TEAM - SPS SPART RUDA ŚLĄSKA - GAZY BOJOWE - WORMSY - UTOPIA - DOOM TEAM - K.S. TĘCZA - TAŃCZĄCY Z PIŁKAMI - KADRA HALEMBA - RESZTKI KPKS - PUB NIBY NIC - VOLEY BOYS  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne i zgłoszenia

31-08-2010 10:52 | Kursor

logo

  Do tej pory chęć udziału w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło 14 drużyn (tyle nadesłano wypełnionych kart zgłoszeniowych).   W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby drużyn, o kolejności przyjęcia będzie decydować data nadesłania karty zgłoszeniowej.   Zebranie organizacyjne odbędzie się 2 września o godzinie 17:00 w siedzibie dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. gen Hallera 14a (Nowy Bytom). Obowiązkowa jest obecność przedstawiciela każdej drużyny!  Nieobecność przedstawiciela drużyny jest jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek.    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2010/2011

21-06-2010 9:36 | Kursor

logo

 Od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia b.r. trwają zapisy drużyn na nowy sezon 2010/2011.    Kliknij w Więcej poniżej aby przeczytać pełną treść komunikatu.    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

RESZTKI KPKS Mistrzem I Ligi

21-06-2010 9:07 | Kursor

logo

 17 czerwca zakończyliśmy rozgrywki Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  W pierwszej lidze walka o pierwsze miejsce toczyła się do samego końca pomiędzy Resztkami a Mirexem.  Miłą niespodzianką okazała się nowa drużyna w tym sezonie (6 ŚCIĘĆ), która uplasowała się na 3 miejscu. W II Lidze drużyna Kadra Halemba udowodniła, że runda kwalifikacyjna była wypadkiem przy pracy i w pełni zasługuje na grę w I Lidze.   TUTAJ kompletne tabele końcowe obu lig.   Serdecznie GRATULUJEMY zwycięzcą i zapraszamy wszystkich do zgłaszanie się na sezon 2010/2011.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna SZYMBUD wycofana z rozgrywek

17-06-2010 14:02 | Kursor

logo

 W związku z oddaniem 2 meczu walkowerem przez drużynę SZYMBUD została ona wykluczona z rozgrywek, a mecze dotychczas przez nią rozegrane traktuje się jako nieodbyte, zgodnie z punktem 7h regulaminu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

08 czerwca rozegrana zostanie zaległa kolejka

31-05-2010 12:27 | Kursor

logo

 08 czerwca (wtorek) rozegrana zostanie zaległa kolejka z 15 kwietnia.  Godziny rozgrywanych meczy bez zmian, czyli:   19:00 - PUB NIBY NIC - Resztki KPKS 20:00 - SPART - Kadra Halemba 21:00 - MIREX - KPKS Halemba 22:00 - 6 ŚCIĘĆ - SZYMBUD
Komentarzy: 0

Starsze aktualności: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 5
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(22-10-2020 19:00)
Uzupełnienie 1,2,3 i 4 kolejki
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(15-10-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(15-10-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(15-10-2020 19:00)
Kolejka 4
QUICK VOLLEY CREW1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(08-10-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(08-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(08-10-2020 19:00)
Kolejka 3
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(01-10-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(01-10-2020 20:00)