Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - O miejsca 5-8 - O 5 miejsce

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wójcicki1. Wójcicki (Samatix Katowice)13,00
2. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
4. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)6,00
5. Juric (Samatix Katowice)6,00
6. Kołodziejczak (Samatix Katowice)6,00
7. Gawron (Samatix Katowice)4,00
8. Ligęza (Samatix Katowice)4,00
9. Dunaj (Samatix Katowice)3,00
10. Kulik (Samatix Katowice)3,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Wójcicki1. Wójcicki (Samatix Katowice)11,00
2. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)7,00
3. Juric (Samatix Katowice)4,00
4. Ligęza (Samatix Katowice)3,00
5. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Dunaj (Samatix Katowice)1,00
7. Kołodziejczak (Samatix Katowice)1,00
8. Kulik (Samatix Katowice)1,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Wójcicki1. Wójcicki (Samatix Katowice)10,00
2. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)6,00
3. Juric (Samatix Katowice)3,00
4. Gawron (Samatix Katowice)2,00
5. Kołodziejczak (Samatix Katowice)2,00
6. Kulik (Samatix Katowice)2,00
7. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Hadelko (Samatix Katowice)1,00
10. Konwisorz (Samatix Katowice)1,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Dunaj1. Dunaj (Samatix Katowice)2,00
2. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Gawron (Samatix Katowice)1,00
5. Hadelko (Samatix Katowice)1,00
6. Konwisorz (Samatix Katowice)1,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Wójcicki (Samatix Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Balcerzak1. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
2. Gawron (Samatix Katowice)1,00
3. Kołodziejczak (Samatix Katowice)1,00
4. Kucharczyk (Kadra Bobrek Bytom)1,00
5. Kulik (Samatix Katowice)1,00
6. Ligęza (Samatix Katowice)1,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)