Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Faza finałowa - Finały 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Pronetbud vol.3)13,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
4. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
5. Bijak (Będzińskie Tygrysy)8,00
6. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)8,00
7. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)8,00
8. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)8,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
10. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Smoliński1. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)6,00
4. Król (Pronetbud vol.3)5,00
5. Bijak (Będzińskie Tygrysy)4,00
6. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)4,00
7. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
9. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)3,00
10. Naskręt (Jan Olbracht Super Spike)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Smoliński1. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)8,00
3. Król (Pronetbud vol.3)7,00
4. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
5. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)4,00
6. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)4,00
7. Jankowski (Pronetbud vol.3)4,00
8. Naskręt (Jan Olbracht Super Spike)4,00
9. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)4,00
10. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kamiński1. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Łata (Pronetbud vol.3)3,00
3. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Król (Pronetbud vol.3)2,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Jankowski (Pronetbud vol.3)1,00
8. Naskręt (Jan Olbracht Super Spike)1,00
9. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Jagliński1. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)2,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
3. Jankowski (Pronetbud vol.3)2,00
4. Król (Pronetbud vol.3)2,00
5. Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
7. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00
8. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)1,00
9. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Łata (Pronetbud vol.3)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)