Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Faza półfinałowa - Półfinały 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)11,00
2. Bijak (Będzińskie Tygrysy)8,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)8,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
5. Jankowski (Pronetbud vol.3)7,00
6. Szymczyk (Pronetbud vol.3)7,00
7. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)6,00
9. Ilnicki (Pronetbud vol.3)6,00
10. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)5,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)9,00
2. Bijak (Będzińskie Tygrysy)7,00
3. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)5,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
5. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
6. Jankowski (Pronetbud vol.3)4,00
7. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)3,00
9. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)3,00
10. Owczarek (Jan Olbracht Super Spike)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Rączka1. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)9,00
2. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)6,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)6,00
4. Bijak (Będzińskie Tygrysy)5,00
5. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Szymczyk (Pronetbud vol.3)5,00
7. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)4,00
8. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)3,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
10. Jankowski (Pronetbud vol.3)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)4,00
2. Ilnicki (Pronetbud vol.3)3,00
3. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)2,00
4. Zimończyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)1,00
6. Drzymał (Pronetbud vol.3)1,00
7. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
8. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
9. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Jankowski (Pronetbud vol.3)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Piwowar1. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
2. Szymczyk (Pronetbud vol.3)2,00
3. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
5. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00
6. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)1,00
7. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)1,00
10. Zimończyk (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)