Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Faza play-off - Play-off 1

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)15,00
2. Polak (Impact Volleyball Team)14,00
3. Król (Pronetbud vol.3)13,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
5. Nowak (Impact Volleyball Team)11,00
6. Borecki (Samatix Katowice)9,00
7. Ławniczek (Impact Volleyball Team)9,00
8. Wójcicki (Samatix Katowice)9,00
9. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
10. Bijak (Będzińskie Tygrysy)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)11,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
3. Król (Pronetbud vol.3)9,00
4. Polak (Impact Volleyball Team)9,00
5. Kisielewski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Świątek (Samatix Katowice)8,00
7. Wójcicki (Samatix Katowice)7,00
8. Bijak (Będzińskie Tygrysy)6,00
9. Ławniczek (Impact Volleyball Team)6,00
10. Nowak (Impact Volleyball Team)6,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Król1. Król (Pronetbud vol.3)12,00
2. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)11,00
3. Polak (Impact Volleyball Team)11,00
4. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
5. Świątek (Samatix Katowice)8,00
6. Kisielewski (Kadra Bobrek Bytom)7,00
7. Borecki (Samatix Katowice)6,00
8. Nowak (Impact Volleyball Team)6,00
9. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)6,00
10. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Pronetbud vol.3)3,00
2. Nowak (Impact Volleyball Team)3,00
3. Baran (Impact Volleyball Team)2,00
4. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
5. Borecki (Samatix Katowice)1,00
6. Cerek (Samatix Katowice)1,00
7. Drzymał (Pronetbud vol.3)1,00
8. Dunaj (Samatix Katowice)1,00
9. Gryzik (Chłopaki nie płaczą)1,00
10. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Polak (Impact Volleyball Team)3,00
3. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
4. Borecki (Samatix Katowice)2,00
5. Cerek (Samatix Katowice)2,00
6. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)2,00
7. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Cieloszyk (Jan Olbracht Super Spike)1,00
10. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)