Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Uzupełnienie 10 i 11 kolejki

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gryzik (Chłopaki nie płaczą)13,00
2. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
3. Ławniczek (Impact Volleyball Team)9,00
4. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)9,00
5. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)9,00
6. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)8,00
7. Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)8,00
8. Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)7,00
9. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)7,00
10. Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gryzik (Chłopaki nie płaczą)11,00
2. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)7,00
4. Ławniczek (Impact Volleyball Team)6,00
5. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)5,00
8. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)5,00
9. Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)5,00
10. Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gryzik (Chłopaki nie płaczą)10,00
2. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)8,00
3. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)7,00
4. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)7,00
5. Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)7,00
6. Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)7,00
7. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)6,00
10. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Szojda1. Szojda (QUICK VOLLEY CREW)3,00
2. Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)2,00
3. Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
4. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
5. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00
6. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00
7. Gryzik (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)1,00
9. Król (Impact Volleyball Team)1,00
10. Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Kmita1. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)2,00
2. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)2,00
3. Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)2,00
4. Leks (Impact Volleyball Team)2,00
5. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00
7. Grądek (EAGLE SPORT TEAM)1,00
8. Gryzik (Chłopaki nie płaczą)1,00
9. Król (Impact Volleyball Team)1,00
10. Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)