Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Uzupełnienie 7 i 8 kolejki

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)14,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)13,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
4. Łata (Będzińskie Tygrysy)10,00
5. Mołczan (Jan Olbracht Super Spike)10,00
6. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)10,00
7. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)9,00
9. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)8,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)11,00
2. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)11,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Łata (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Mołczan (Jan Olbracht Super Spike)7,00
6. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
7. Łęgowik (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Naskręt (Jan Olbracht Super Spike)6,00
9. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)6,00
10. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Wanat1. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)11,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
4. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
5. Mołczan (Jan Olbracht Super Spike)7,00
6. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)6,00
7. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)6,00
8. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
9. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
10. Koćwin (Pronetbud vol.3)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Drzymał1. Drzymał (Pronetbud vol.3)4,00
2. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)3,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
4. Szymczyk (Pronetbud vol.3)3,00
5. Żmuda (EAGLE SPORT TEAM)3,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Skowroński (EAGLE SPORT TEAM)2,00
9. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Burzawa (Amator Volley Team)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Jagliński1. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)2,00
4. Gwóźdź (Pronetbud vol.3)2,00
5. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
6. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Bednarczyk (EAGLE SPORT TEAM)1,00
10. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — O miejsca 5-8
Półfinały - miejsca 5-8
Para 5-8:
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(05-05-2022 22:00)
Para 6-7:
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(05-05-2022 19:00)