Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Uzupełnienie kolejki 1 i 2

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)14,00
2. Król (Pronetbud vol.3)14,00
3. Piętak (Chłopaki nie płaczą)13,00
4. Piechaczek (Impact Volleyball Team)12,00
5. Owczarek (Jan Olbracht Super Spike)11,00
6. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
7. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)9,00
8. Bijak (Będzińskie Tygrysy)8,00
9. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)8,00
10. Hychka (QUICK VOLLEY CREW)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Król1. Król (Pronetbud vol.3)11,00
2. Piętak (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Owczarek (Jan Olbracht Super Spike)10,00
4. Piechaczek (Impact Volleyball Team)8,00
5. Bijak (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)6,00
7. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)6,00
9. Nowak (Impact Volleyball Team)6,00
10. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)6,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Król1. Król (Pronetbud vol.3)12,00
2. Piętak (Chłopaki nie płaczą)9,00
3. Piechaczek (Impact Volleyball Team)8,00
4. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)8,00
5. Bijak (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Owczarek (Jan Olbracht Super Spike)7,00
7. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)6,00
8. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)6,00
9. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)6,00
10. Nowak (Impact Volleyball Team)6,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)3,00
2. Biela (Amator Volley Team)2,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Piechaczek (Impact Volleyball Team)2,00
6. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Białuski (Impact Volleyball Team)1,00
9. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00
10. Hebda (Amator Volley Team)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)4,00
2. Jankowski (Pronetbud vol.3)3,00
3. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)3,00
4. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)2,00
5. Koćwin (Pronetbud vol.3)2,00
6. Leder (Amator Volley Team)2,00
7. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
9. Bijak (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Burzawa (Amator Volley Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Kolejka 3
Liga:
Będzińskie Tygrysy2:0Amator Volley Teamwięcej»
(14-10-2021 21:00)
Samatix Katowice2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(14-10-2021 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(14-10-2021 19:00)
Uzupełnienie kolejki 1 i 2
RISER Volley Team Jaworzno0:2Pronetbud vol.3więcej»
(07-10-2021 22:00)
Będzińskie Tygrysy2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(07-10-2021 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(07-10-2021 20:00)
Impact Volleyball Team2:0Amator Volley Teamwięcej»
(07-10-2021 19:00)
Kolejka 2
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-09-2021 21:00)
Pronetbud vol.32:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(30-09-2021 20:00)
QUICK VOLLEY CREW0:2Samatix Katowicewięcej»
(30-09-2021 19:00)
Kolejka 1
Samatix Katowice1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(23-09-2021 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(23-09-2021 20:00)