Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 5,6,7 i 8 kolejki

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Koćwin1. Koćwin (Nocni Kochankowie)14,00
2. Jankowski (Nocni Kochankowie)12,00
3. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)11,00
4. Kobylski (Nocni Kochankowie)10,00
5. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)10,00
6. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)9,00
7. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)9,00
8. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)7,00
9. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
10. Polak (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Koćwin1. Koćwin (Nocni Kochankowie)11,00
2. Jankowski (Nocni Kochankowie)9,00
3. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)6,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
5. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
6. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)5,00
7. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)5,00
8. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)4,00
9. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Koćwin1. Koćwin (Nocni Kochankowie)11,00
2. Jankowski (Nocni Kochankowie)9,00
3. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)8,00
4. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Kobylski (Nocni Kochankowie)7,00
6. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)7,00
7. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)6,00
8. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)5,00
9. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)5,00
10. Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kobylski1. Kobylski (Nocni Kochankowie)5,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
3. Kogut (Nocni Kochankowie)3,00
4. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)2,00
6. Michna (Chłopaki nie płaczą)2,00
7. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)2,00
9. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Piwowar1. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
2. Polak (Będzińskie Tygrysy)3,00
3. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)2,00
4. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Grzywa (QUICK VOLLEY CREW)2,00
6. Łapka (Nocni Kochankowie)2,00
7. Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
8. Piętak (Chłopaki nie płaczą)2,00
9. Sanetra (EAGLE SPORT TEAM)2,00
10. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)