Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Uzupełnienie 1,2,3 i 4 kolejki

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Koćwin (Nocni Kochankowie)17,00
2. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)14,00
3. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)14,00
4. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)12,00
5. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)9,00
6. Ilnicki (Nocni Kochankowie)9,00
7. Leks (Będzińskie Tygrysy)9,00
8. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)9,00
9. Białuski (K.S. Volley Katowice)8,00
10. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)7,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Koćwin (Nocni Kochankowie)15,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
3. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)9,00
4. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)8,00
5. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)7,00
6. Ilnicki (Nocni Kochankowie)7,00
7. Leks (Będzińskie Tygrysy)6,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
10. Radzik (K.S. Volley Katowice)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Koćwin (Nocni Kochankowie)14,00
2. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)12,00
3. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)11,00
4. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)11,00
5. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)9,00
6. Leks (Będzińskie Tygrysy)9,00
7. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
8. Radzik (K.S. Volley Katowice)6,00
9. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
10. Łuczkowski (EAGLE SPORT TEAM)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)3,00
2. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)3,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)2,00
4. Juroszek (Jan Olbracht Super Spike)2,00
5. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
6. Łuczkowski (EAGLE SPORT TEAM)2,00
7. Markewka (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Pająk (Kadra Bobrek Bytom)2,00
9. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)2,00
10. Seiler (Jan Olbracht Super Spike)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Ochman (Nocni Kochankowie)5,00
2. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
3. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)2,00
4. Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
6. Radzik (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)2,00
8. Białuski (K.S. Volley Katowice)1,00
9. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)1,00
10. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 5
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(22-10-2020 19:00)
Uzupełnienie 1,2,3 i 4 kolejki
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(15-10-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(15-10-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(15-10-2020 19:00)
Kolejka 4
QUICK VOLLEY CREW1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(08-10-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(08-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(08-10-2020 19:00)
Kolejka 3
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(01-10-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(01-10-2020 20:00)