Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2020/21 - Faza zasadnicza - Kolejka 10

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)17,00
2. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)11,00
3. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)11,00
4. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)10,00
5. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)10,00
6. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)10,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)9,00
8. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)8,00
9. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)8,00
10. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)8,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)13,00
2. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)11,00
3. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)10,00
4. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)8,00
5. Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)6,00
6. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)6,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)5,00
8. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)5,00
9. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)5,00
10. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)5,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)14,00
2. Wanat (Jan Olbracht Super Spike)10,00
3. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)9,00
4. Wydra (EAGLE SPORT TEAM)9,00
5. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)6,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)6,00
8. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
9. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)5,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jakubczyk1. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Hychka (QUICK VOLLEY CREW)2,00
3. Rączka (Jan Olbracht Super Spike)2,00
4. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00
5. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00
7. Jabłoński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)1,00
9. Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)1,00
10. Łuczkowski (EAGLE SPORT TEAM)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
2. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)3,00
3. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)2,00
5. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Czekała (Jan Olbracht Super Spike)1,00
8. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)1,00
9. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Hychka (QUICK VOLLEY CREW)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)